niedziela, 25 października 2020

Breyer Traditional - Hakan 701741

Breyer Traditional - Hakan nr 701741 model dla sieci amerykańskich sklepów Tractor Supply Co. Produkowany był w 2019 roku.


Mold konia to "Smarty Jones" od rzeźbiarki Susan Carlton Sifton i był wprowadzony po raz pierwszy do sprzedaży w 2004 roku. Powinien być już Wam znany, gdyż w Polsce mieliśmy już dwa modele na tym moldzie, a mianowicie Secretariata oraz Frankela.

Hakan przedstawia konia rasy Appaloosa maści jelenio-tarantowatej o wzorze z plamistą derką, czyli białym nakrapianym zadkiem - piękniś :D

Zadbano również o paskowane kopyta na kończynach bez odmian. Szkoda, że nie ma namalowanych kasztanów, ale może dlatego, że nie ma ich wyrzeźbionych. Ale Secretariat ma je namalowane... Pewnie malują, jak im się chce ;)

Koń pokazany jest w takiej fazie cwału, że stoi tylko na jednej nodze. Oczywiście model nie utrzymałby się w takiej pozycji, dlatego ma podstawkę w kolorze jasnego brązu imitującą piaszczysty teren.Ogier ma na głowie gwiazdkę oraz chrapkę przechodzącą na nozdrze. Nie ma namalowanych tęczówek, ale w oczach znajdziemy trochę bieli, która ożywia model.


Tak się złożyło, że mam u siebie wszystkie 3 modele: kasztanowatego Secretariata, gniadego Frankela oraz pokazanego dziś Hakana. Nie potrafiłabym wybrać, który najlepiej według mnie wygląda - myślę, że temu moldowi ładnie w każdej maści.

Trzymajcie się zdrowo - pozdrawiam!6 komentarzy:

 1. Mi osobiście podoba się Secretariat, ale Hakanowi dobrze z oczu patrzy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny! Chętnie bym go zobaczyła ze swoimi "braćmi" na wspólnych zdjęciach :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej! szkoda, że nie wrzuciłaś zdjęć wszystkich trzech razem - jakby sie ścigały. w ogóle chętnie zobaczyłabym zdjęcie wszystkich biegnących modeli razem z babyflo :D
  pozdrówka, vizir

  OdpowiedzUsuń
 4. Uuu, gratki, bardzo ładny chłopak. Pięknie im wyszło cieniowanie na głowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia 😍 Fajnie by było zobaczyć kilka "wyścigówek" razem 🐎

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)