czwartek, 25 lipca 2013

Wakacyjny konkurs fotograficzny

Razem z PonyShop.pl mamy dla Was niespodziankę - Wakacyjny konkurs fotograficzny z cennymi nagrodami :) Nagrodą za pierwsze miejsce jest model firmy Breyer w skali Classics, a dokładnie nr 931 Quarter Horse.

Jak zdobyć tego konia?

Należy na adres CapricornMeadow@gmail.com przysłać zdjęcie, które pokazuje:

"Co robi koń (kolekcjonerski, zabawkowy) na wakacjach?"

Czyli bierzemy jakiegoś konia - może być to koń kolekcjonerski, albo zwykły pluszak - i cykamy mu fotkę jak się relaksuje lub pracuje w czasie wakacji :)

Potem piszemy maila o temacie "Konkurs foto", wpisujemy w jego treści "Zapoznałem się z regulaminem konkursu "Co robi koń (kolekcjonerski, zabawkowy) na wakacjach?" i akceptuję jego postanowienia". Podpisujemy email oraz, jeśli chcemy wziąć udział w dodatkowym losowaniu, podajemy jeszcze adres swojej strony www, bloga lub stronki na Facebook'u, na które wrzuciliśmy informacje o konkursie fotograficznym Capricorn Meadow i Pony Shop. Nagrodą dodatkową jest nagroda-niespodzianka o wartości nie mniejszej niż 20 zł.

Pamiętajcie o dołączeniu do maila fotki ;) Oczywiście musi być ona wykonana przez Was osobiście i nigdzie wcześniej niepublikowana! Plagiatom mówimy stanowcze NIE!

A niżej dokładniejsze warunki uczestnictwa. Nie zapomnijcie przeczytać REGULAMINU!


Wakacyjny konkurs fotograficzny - warunki uczestnictwa
 1. Wakacyjny konkurs fotograficzny organizowany jest przez PonyShop.plktóry jest również fundatorem nagród. Współorganizatorem jest CapricornMeadow.blogspot.com.
 2. Warunkiem dopuszczenia do konkursu jest przysłanie na adres CapricornMeadow@gmail.com zdjęcia w formie elektronicznej o tematyce określonej w punkcie 3. Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zdjęcie.
 3. Tematem konkursu jest "Co robi koń (kolekcjonerski, zabawkowy) na wakacjach?"
 4. Konkurs trwa od 26.07.2013 do 15.09.2013.
 5. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi dnia 25.09.2013. Zwycięzcę wybierze specjalnie do tego celu powołana komisja składająca się z reprezentantów PonyShop.pl oraz CapricornMeadow.blogspot.com.
 6. Zdjęcia przysyłane na konkurs nie mogą być przerobione w programie graficznym. Wyjątek: można zmieniać barwę, jasność lub kontrast. Kolaże zostaną odrzucone a ich autorzy o tym fakcie powiadomieni.
 7. Zdjęcie na konkurs nie może być nigdzie wcześniej publikowane. Zdjęcie musi być wykonane przez osobę, która się pod nim podpisała. Plagiaty będą odrzucane, a osoba, która takie zdjęcie przysłała zostanie o tym fakcie bezzwłocznie powiadomiona.
 8. Każdy uczestnik składa oświadczenie i dołącza do zgłoszenia, że zdjęcie jest przez niego wykonane i zgadza się on na opublikowanie swojego zdjęcia na stronie https://www.facebook.com/PonyShopPL.
 9. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią o nim informację (na blogu, FACEBOOKu itp.) rozlosujemy dodatkową nagrodę-niespodziankę o wartości nie mniejszej niż 20 zł. Aby wziąć udział w dodatkowym losowaniu prosimy wysłać w mailu zgłoszeniowym, wraz ze zdjęciem konkursowym, adres swojego bloga, strony www lub strony na Facebooku. Z losowania wykluczony jest zwycięzca konkursu (zdobywca 1 nagrody).
 10. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony przez mail oraz ogłoszony na stronie https://www.facebook.com/PonyShopPL.
 11. W konkursie mogą brać udział tylko osoby z Polski nie będące profesjonalnymi fotografami.
 12. Uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie http://ponyshop.pl/pl/n/7 i przesłania wraz ze zgłoszeniem konkursowym informacji o treści: "Zapoznałem się z regulaminem konkursu "Co robi koń (kolekcjonerski, zabawkowy) na wakacjach?" i akceptuję jego postanowienia".
 13. Konkurs zostanie odwołany, jeśli zgłosi się mniej niż 20 osób.

Szkoda, że nie mogę wziąć udziału w tym konkursie, bo nagroda jest naprawdę piękna i cenna. Ale namawiam Was, bo wiem, że umiecie robić piękne zdjęcia :D

Jeśli macie jakieś pytania, to pytajcie w komentarzach.

Pozdrawiam i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

16 komentarzy:

 1. Ojej ! Wspaniały pomysł ! Ja na 100% wezmę udział w konkursie , już zaczynam myśleć co mogę zrobić .
  PS Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie tak ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna osoba = jedno zdjęcie, tak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O to ja Julia z Modelhorse.czo.pl. Ja chętnie wezmę udział!

  OdpowiedzUsuń
 4. Superaśny pomysł ^.^ Ja niestety nie mogę :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że u cioci na wsi jest internet xD Zdołam przed wyjazdem cyknąć pare fotek i wyslę coś na konkurs :D
  PS. Tak odbiega od tematu konkursu, ale moja ciocia jest zachwycona schleich'ami i figurkami kolekcjonerskimi, mówi że też sobie kupi :D Pozdrawiam i zapraszam ^^ --> https://www.facebook.com/HorseSchleichPhotohraphy /Juju

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale pech właśnie będę zamykać mój stary blog a n ie wiem kiedy otworzę nowy na blogspot :(. Jeszcze do tego nie mam w miarę dobrego aparatu :( .
  egoistka w bryczesach
  dawno stary blog nibylandia-schleich.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby wziąć udział w losowaniu Quartera nie musisz mieć bloga :)

   Usuń
 7. Ja chyba też wezmę, mówicie, że pluszowy może być? Bo mam takiego, i nawet pomysł :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Yey ^^ biorę udział :D Nie trzeba mieć 18 lat? :P hehehehe :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba mieć 18 lat :) Ale jak wygrasz, a jesteś osobą niepełnoletnią, to musi się zgłosić Twój Rodzic lub Opiekun.

   Usuń
 9. A, i musi być 1 koń? nie może być np. 2 konie na 1 zdjęciu??

  OdpowiedzUsuń
 10. a mozna zrobić zdjęcie takiego nie kolekcjonerskiego tylko normalnej figurki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Może to być nawet pluszak albo My Little Pony - ważne żeby było koniokształtne :D

   Usuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)