piątek, 18 stycznia 2019

Artist Resin Cumulonimbus - Brabant Chmurek

Kolejna "naga" żywica dostała kolorki - Artist Resin Cumulonimbus, czyli Brabant Chmurek od Horse and Bird, pomalowany, tak jak pokazany w poprzednim poście Robin, przez Two Headed Pony Studio:A tak wyglądał wcześniej:


Więcej o nim możecie poczytać tutaj: Artist Resin - Brabant Cumulonimbus post powitalny, a dziś pokażę Wam zdjęcia już "w ubranku" - maść kasztanowato-dereszowata wzorowana oczywiście na żywym koniu tej rasy i takiej właśnie maści.


To spojrzenie O.O
Brabant to inaczej koń belgijski - poniżej z klaczą belgijską firmy CollectA:


Może nie "słychać" tego za bardzo, ale uwierzcie, że jestem niezmiernie zadowolona z obydwu "przemalowańców" Robina i Cumulonimbusa - Ola zrobiła kawał dobrej roboty, a modele pomalowane są bardzo dokładnie i starannie według zdjęć poglądowych, które podesłałam. Co prawda to ja chciałam koniki kiedyś pomalować, ale już wiem, że ani czasu, ani tym bardziej umiejętności nie mam wystarczających. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam malującą :D

A w paczce przyjechało coś jeszcze, ale to już temat na inny post w przyszłości. A Ci, co mają Instagrama, to już wiedzą, co to jest ;)

Pozdrawiam!


2 komentarze:

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)