czwartek, 17 stycznia 2019

Breyer BotW - Clydesdale Champion

Figurka żywiczna Breyer z serii Breeds of the World (Rasy Świata) przedstawiająca ogiera rasy Clydesdale ze wstążkami w grzywie i zaplecionym ogonem.

Na dodatek jest to Champion, a dokładnie Vice-Champion II-go Sarmackiego Live Show 2018 - Klasa Halter OF (LB&SM) Zimnokrwiste.Jeśli chcecie zobaczyć więcej jego zdjęć, to zapraszam do posta z grudnia 2014 roku:
Breyer - Breeds of the World - Clydesdale
tam właśnie opisywałam go dokładnie.


Niedługo po zrobieniu tamtego wpisu, koń został sprzedany. Później został sprzedany raz jeszcze i dla swojej kolejnej właścicielki wygrał rozetę w zeszłorocznym LS. Pod koniec roku dowiedziałam się, że konik znów szuka domu i... reszty się już chyba domyślacie ;)

Oczywiście koń przyjechał ze swoją rozetą - jak sprzedaje się żywego konia, to też do nowego właściciela jedzie ze wszystkimi swoimi nagrodami i tytułami, prawda?

Poniżej jeszcze zdjęcie porównawcze z modelami przedstawiającymi rasę Clydesdale - od modelu znajdującego się najdalej: Breyer Traditional ogier SBH Phoenix, CollectA ogier Clydesdale gniady, Breyer BotW ogier Clydesdale, Schleich wałach Clydesdale z wstążkami.


Obecnie mam w swojej kolekcji dwa konie serii "Rasy Świata". Pierwszy to pokazany w tym poście "Klajdek", a drugi to klacz czystej krwi arabskiej, która wróciła do mnie od kupującego - w transporcie została zniszczona (ma pęknięte nogi) i chyba już u mnie zostanie w takim stanie, bo nie przeszkadza jej to w staniu na półce, a boję się tego ruszać, żeby bardziej nie popsuć.

Więcej o klaczy arabskiej możecie przeczytać tutaj:
Breyer - Breeds of the World - Arabian
w poście także więcej jej zdjęć.


A razem z ogierem przyjechało w paczce parę innych piękności :D Już zrobiłam im zdjęcia, więc spodziewajcie się postów niedługo :)

Pozdrawiam!

PS
Ten model jest już wycofany - był produkowany w latach 2012-20149 komentarzy:

 1. Śliczny „Klajdek" XD.

  Pozdrówki Aneta=)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy będzie on dostępny na monocerusie?

   Pozdrówki Aneta=)!

   Usuń
  2. Ten model jest już wycofany - był produkowany w latach 2012-2014

   Usuń
 2. Ciewaka jestem co tam jeszcze masz.... Sama bym chętnie przygarnęła takiego breyer'a.Czy mogłabyś opisać konie fryzyjskie z mojo fun?Bo widziałam na monocerusie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, postaram się opisać je jeszcze w tym miesiącu.

   Usuń
 3. Super post.Czy opisywała świat może konie fryzyjskie z mojo fun?Bo widziałam na monocerusie.Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromnie mi się podobają konie z tej serii i mam nadzieję zakupić je wszystkie ze względu na piękne (według mnie :) umaszczenie.
  Mel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety modele z tej serii są już wycofane z produkcji, ale może uda Ci się je kupić z drugiej ręki :)

   Usuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)