czwartek, 10 października 2019

Breyer Traditional - Fletcher model Collector Club 2018

Breyer Traditional - Fletcher model dla członków klubu Collector Club (2018 rok). Przy zamawianiu (w listopadzie 2017) można było wybrać wersję matową lub błyszczącą - model na zdjęciach to gloss, czyli błyszczący.Mold konia to "Gaming Stock Horse" (Wyatt) wyrzeźbiony przez Morgen Kilbourn i wprowadzony do sprzedaży w roku 2014.

Opisywałam już Babyflo, która była dostępna w Polskich sklepach i jest na tym samym moldzie:
o, tutaj KLIK, ale jest klaczą.


Dzisiejszy bohater jest wałachem, tak jak pierwowzór moldu. Na brzuchu model ma napis "Collector Club 2018", żeby nie było wątpliwości, że jest z edycji limitowanej.


Koń jest maści dziko-gniado-tarantowatej (wzór derka). Na trzech nogach ma odmiany, na głowie dodatkowo łysinę, która przechodzi aż do podbródka (mleczny pysk).


Z racji tego, że model utrzymuje się na dwóch nogach, musi mieć odpowiednią podstawkę. Jest ona tego samego kształtu, co u Babyflo, ale plastik jest w ciemniejszym odcieniu brązu.


Na początku nie byłam do końca przekonana do modelu w wersji gloss, ale po raz kolejny okazało się, że kolor prezentuje się bardzo "żywo" i całkiem ładnie wychodzi na zdjęciach.A jak Wam się podoba ten tarancik? Ja bym z chęcią przygarnęła żywego w takiej maści :D


Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Piękny koń ale wolałabym w wersji matowej

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest przepiękny:D Lubię konie z derką tak jak Ty ale wolę jelonki;)

    Pozdrówki Aneta=)!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)