piątek, 28 czerwca 2019

Bullyland - Pulchny jednorożec Pummel

Nie, to nie są hipopotamy...
Nie, to nie są Muminki.

To są pulchne jednorożce!

Figurki firmy Bullyland - Pulchny Jednorożec. Po niemiecku seria tych figurek nazywa się "Pummel Einhorn", po angielsku "Chubby Unicorn". Ja na niego mówię "Pummel", bo pochodzi z Niemiec.W Niemczech można zakupić najróżniejsze figurki przedstawiające Pummela, a także jego przyjaciół. Są też pluszaki z jego wizerunkiem, koce, poduszki, breloki, zeszyty, plakaty, przypinki, świeczki, ubrania, puzzle, gry, przybory do czyszczenia konia, kantary, obroże dla psów...

W Polsce pojawiły się figurki przedstawiające Pummela wraz z kartami do kolekcjonowania. Karty wkładane są do pudełka losowo i można się nimi potem wymieniać z przyjaciółmi, żeby uzbierać całą kolekcję.


Pummel z misiem:


Pummel na wadze. Jak myślicie, jaki napis mu się pokazał?


Każdy Pummel jest biały z tęczową grzywą i ogonem, oraz ciasteczko-sercem na zadku, bo uwielbia ciasteczka.


Figurek z Pummelem jest bardzo dużo, jest też na przykład seria "Pummel jako znaki zodiaku". Ja poluję na biegnącego Pummela z siodłem na grzbiecie.


A tak prezentuje się Pulchny Jednorożec w porównaniu z tęczowym jednorożcem Schleich:


I tak jeszcze cicho dodam, że Pummel jest w promocji na Monocerusie w tej chwili - co prawda tylko te dwa modele, ale może w przyszłości uda się zamówić więcej różnych :)

Klik po Pummela

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

  1. no, ale ile mu ta waga pokazała? :D będzie mnie zadręczać ten brak informacji ^^ a sam model cudny i słodki, przypomina mi serię z grubym kotem Pusheen :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo... puszysty XD. Uroczy;)

    Pozdówki Aneta=)!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)