sobota, 24 listopada 2018

Akcesoria dla modeli od The Resin Hart

Dziś pokaże Wam akcesoria wykonane przez The Resin Hart <--- klik na blog Autorki


- Kantar dla modeli w skali 1:9 Traditional (pozuje koń arabski firmy Peter Stone Horses) - czarna skóra i zielona wstążka + dwukolorowy uwiąz. Regulacja dwustronna na potylicy i regulowany nachrapnik. Podgardle odpinane.
- Kantar dla modeli w skali 1:9 Traditional (pozuje Arapaho firmy Breyer) - brązowa skóra i zielone "futerko" + dwukolorowy uwiąz. Regulacja dwustronna na potylicy i regulowany nachrapnik, drut w podgardlu i ozdobne "westowe" sprzączki.- Czarna uzda australijska z dwukolorowymi plecionymi wodzami dla modeli w skali 1:9 Traditional (pozuje Cobra firmy Breyer) - pełna regulacja i wędzidło Baucher.A poniższy kantar już pokazywałam wcześniej, ale dla porządku umieszczę go i tutaj.
- Kantar dla modeli w skali 1:9 Traditional (pozuje Fantasia firmy Breyer) - zielona skóra i zielone "futerko" + pleciony uwiąz w kolorach zieleni. Regulacja dwustronna na potylicy i regulowany nachrapnik. Drut w podgardlu.- kantar dla skali Little Bits - skórzany brązowy z "futerkiem" (pozuje AR Perkoz od Horse and Bird) - dwustronna regulacja na potylicy + uwiąz.


Wszystkie akcesoria zrobione są z niezwykłą starannością. Jestem pełna podziwu dla Autorki za ogrom pracy i cierpliwości, jakie włożyła w wykonanie tych kantarów. Cieszę się, że mam możliwość posiadania ich w kolekcji :D
Jeszcze raz dziękuję!

Inne akcesoria, jakie posiadam, możecie zobaczyć w zakładce
Nie ma tam jeszcze wszystkich, ale większość już udało mi się pokazać. Są tam tylko akcesoria robione ręcznie, nie wiem, czy robić podstronę z firmowymi? Ktoś w ogóle będzie chciał oglądać firmowe? ;) Proszę o odpowiedź w komentarzach.

Do zobaczenia w następnym poście, papa :)

6 komentarzy:

 1. Rzędy Marty z The Resin Hart podziwiam od dawna. Moja najulubieńsza figurka też dostała piękny kantar wykonany przez Martę. Gratuluję aż tylu wspaniałych wyrobów. Wszystkie są genialne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Od razu te modele jakieś takie bardziej żywe są ;)

   Usuń
 2. Wszystkie mi się podobają:) Ja bym chciała kolejną zakładkę. Lubię do nich zaglądać. Firmowe nie są takie ciekawe ale są fajne:D

  Pozdrówki Aneta=)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam The Resin Hart. Te sprzęty zawsze są takie cudowne

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne kantary. Kto wie, może też się na taki skuszę.Mel

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne są:D

  Pozdrówki Aneta=)!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)