sobota, 30 czerwca 2018

Półki z modelami Breyer TR

Hej :)

Dziś bardzo modelowo - półki z końmi Breyer Traditional (głównie) oraz Schleich. Na samej górze widać także moje Breyer Classics i Foazillę, czyli źrebaka w skali 1:6. Zdjęcia pokazywałam już na FB, ale jakoś nie było okazji wrzucić je także na bloga.

Data zrobienia fotek: 15 maj 2018 rok.Jeszcze parę lat temu nie sądziłam, że moja kolekcja się aż tak rozrośnie. Jednak teraz modele są nie tylko moim hobby, ale także integralną częścią mojej pracy, dlatego łatwiej mi usprawiedliwiać zakup kolejnego stwierdzeniem: "No przecież warto byłoby ten model mieć na półce, bo Czytelnicy na pewno będą chcieli mieć jego zdjęcia i porównania z innymi figurkami".

Zbliżenia poszczególnych półek (opisy nad zdjęciami):

Breyer Traditional: Totilas, Valegro, Snowman, Ravel, Brunello, Hickstead, Pecos, Svali Frá Tjörn, kary koń andaluzyjski:


Breyer Traditional: Carltonlima Emma, California Chrome, Frankel, Zenyatta, Cortes C, kasztanowata klacz rasy morgan, PVF Peace Of Mind, Gathering Storm, RDA Strikey:Breyer Traditional: srokaty kuc szetlandzki, Paint Me A Pepto, model dekor Bandera, Gypsy Vanner, Marwari, jeleni koń aztecki z zestawu western, Chili, GG Valentine, Heartbreaker, Banks Vanilla:Breyer Traditional: BHR Bryants Jake, kasztanowaty Irish Draught, kary Welsh Cob, siwy Shire, SBH Phoenix, jednorożec Xavier, jednorożec na moldzie Black Stallion:Breyer Traditional: najstarsza moja figurka Breyer klacz arabska Hope, Rhapsody In Black, Thundersorm, Partly Cloudy, Rainbow, Sunny, TS Black Tie Affair, Huckleberry Bey, OT Sara Moniet RSI:Breyer Traditional: Topsails Rien Maker, Big Chex To Cash, Slick By Design, Latigo Dun It, Sshameless++, Empres++++//, EZ To Spot, skaczący kuc Connemara z zaplecioną grzywą, Picasso:
Breyer Traditional: Gozosa SCS, Fantasia Del C, Dont Look Twice, Lil' Ricky Rocker, gniado-dereszowaty Quarter Horse na 75-lecie AQHA, Cobra, Arapaho, Cherry Creek Fonzie Merit, źrebię i klacz Paint Horse:


Breyer Traditional: Brookside Pink Magnum, Babyflo, GVF Sjokolade, Sapphire, koń grullo pinto, Harley D Zip, Chocolate Chip Kisses, Elvis' Bear, Hwin:


Masa figurek Schleich:Jeszcze więcej Schleich:


Większość z modeli tutaj pokazanych już opisałam na blogu. Znajdziecie je wpisując w okienko "Szukaj na tym blogu" nazwę modelu lub numer katalogowy.

Można wyszukiwać także po "tagach", czyli wyrazach-kluczach. Klikacie np. wyraz "traditional" i pojawiają się wszystkie posty, które opisują modele w skali traditional.Jednak nie wiem, czy da się w ten sposób wyszukiwać na komórce, bo ja zwykle oglądam blog na komputerze, a tutaj opcje te działają bez problemu.

To tyle na dziś, w następnym poście na pewno będzie opis jakiegoś modelu ;)

Papatki!

12 komentarzy:

 1. WoW jestem pod wrażeniem Oo Zazdroszczę kolekcji. U mnie na blogu pojawi się recenzja Secretariata ;) zapraszam https://figurkiniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na komórkach zawsze można włączyć wygląd z komputera, więc też nie będzie problemu, sama często z tego korzystam ;)
  Ja również troszkę zazdroszczę. Bardzo chętnie ugościłabym u siebie wiele modeli Breyer, takich jak Pepto, Fantasia ze źrebakiem, Empress czy Totilas, czy bardziej niedostępne marzenia, takie jak Jesse (na moldzie Babyflo) czy Sato, ale niestety miejsca brakuje nawet na ARki ;-;
  Mimo wszystko i tak najbardziej boli brak Black Tie'a i congi Pogodynek - na razie na półce gości jedynie Sunny, ale gdzieś z tyłu głowy zawsze marzyła się cała kolekcja ;)

  Pozdrawiam cieplutko w te dość chłodne dni!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, ale Ci zazdroszczę tak pokaźnej kolekcji, och i ten Totilas, którego tak bardzo pragnę...
  Zapraszam też do mnie, bo dzisiaj nowy pościk wleciał ;)
  - wolfhorsestudio.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego nie widzę customa Collecty appaloosa? Zmienił właściciela?

  OdpowiedzUsuń
 5. I LOVE BREYER. XD NIE WIEM CZY DOBRZE NAPISAŁAM BO ORŁEM Z ANGLIKA NIE JESTEM.[*]
  PS.Zapalam znicza w komie bo straciłam coś,a właściwie kogoś.Mój ulubiony model zleciał z półki i się połamał.
  :´(
  Pozdrawiam Zuzia koniara

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję pokaźnych zbiorów! Wspaniałe modele.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne modele i półki XD

  Pozdrówki Aneta=)!

  OdpowiedzUsuń
 8. Imponująca kolekcja :) Sama chętnie bym zobaczyła u siebie kilka modeli, które tutaj się znajdują.
  Pozdrawiam!

  lyeshan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszyscy zazdroszczą kolekcji, a ja tam zazdroszczę bardziej półek, chciałabym mieć wszystkie modele w jednym miejscu, a nie rozrzucone po całym pokoju ;-; Pokaźne zbiory, liczę że jak pójdę do pracy będę mogła sobie pozwolić na tyle plastikowych koników
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie

  ~ dream--road.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja jeszcze tak teraz przeglądając fotki mam jedno pytanko - co to za tajemniczy zwierzak na pierwszym zdjęciu, na samej górze po prawo? Taki ukryty? :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale piękna kolekcja!
  Pozdrawiam Anonimka

  OdpowiedzUsuń
 12. Cieszę się, że u ciebie na półce Cortes stoi obok Zenyatta'y, ponieważ zastanawiałam się nad pierwszym breyerem. Teraz już wiem, że bardziej MI się podoba Zenyatta. Podkreślam, że mi ponieważ boję się fanek Cortesa xD

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)