sobota, 9 lutego 2013

Modele Koni PL - portal dla kolekcjonerów modeli koni

Wreszcie udało mi się ruszyć z portalem. Co prawda, działa on od kilku tygodni, ale teraz zaczęło się coś na nim dziać :)

Zapraszam na stronę ---------> tutaj link <---------

Jeżeli ktoś chce, abym umieściła link do jego strony lub bloga na ModeleKoni.pl, to proszę o komentarz w tej sprawie pod tym postem. Można też wysłać do mnie maila bezpośrednio na CapricornMeadow@gmail.com

Również proszę o wiadomość, jeśli macie jakieś pomysły na to, co umieścić na tej stronie. Na pewno będzie tam galeria z modelami oraz krótkie informacje o różnych firmach produkujących figurki koni. Jeśli ktoś napisze ciekawy tutorial, np. jak zrobić siodło lub pomalować konia, to jego artykuł może się znaleźć na stronie. Może się tam też znaleźć poradnik gdzie kupować modele i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Niestety jak na razie, to pomoc przy tej stronce będzie całkowicie darmowa :( Natomiast, jeśli uda mi się znaleźć firmy, które zapłacą za umieszczenie ich reklam, to możecie się spodziewać jakichś nagród dla współpracowników lub konkursów z nagrodami - obiecuję to, jakem Capricorn!

Chciałaby, aby portal ten stał się miejscem, gdzie spotykają się wszyscy polscy kolekcjonerzy koniowatych. Wierzę, że z Waszą pomocą uda się to zrobić i kiedyś spotkamy się na żywo razem z naszymi modelami na jakimś polskim Live Show :)


Tylko od razu ostrzegam - jeśli ktoś przyśle mi swój artykuł, a potem okaże się, że to plagiat, to będzie baaaaaaaardzo źleeeeeeee!

Pozdrawiam i czekam na sugestie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)