czwartek, 18 lipca 2019

Breyer Traditional - Kowal Jake z narzędziami 530

Breyer Traditional - Kowal Jake z narzędziami nr katalogowy 530 - razem z lalką otrzymujemy narzędzia kowalskie oraz podkowy.Nie wiem, jak Wam, ale mnie od razu skojarzył się z książkowym opisem "miał szczerą twarz" xD Taki miły chłopak z prowincji, którego wszyscy lubią bo jest miły, uczynny i jeszcze do tego przystojny ;)


Jak widać jest jeszcze ze starszej serii lalek - ma mniejszą głowę od nowszych dziewczyn. Jest natomiast tak samo wysoki, jak kobiety w skali 1:9, czyli ma ponad 20 cm wysokości.
Na koniu wydaje mi się, że siedzi nawet lepiej od dziewczyn - może dlatego, że jest większy w biodrach.


W komplecie z kowalem dostajemy jego narzędzia: kowadło, młotek, obcęgi oraz pilnik. Nie zabrakło również kompletu 4 podków - szkoda, że wszystko jest plastikowe, ale za to dosyć dokładnie wykonane.


Jake przyjeżdża ubrany w biały podkoszulek, kraciastą czerwono-czarną koszulę, spodnie jeansowe oraz czarne buty. Jego kowalskim atrybutem są "skórzane" czapsy, które można bez problemu ściągnąć (zresztą tak, jak i resztę garderoby).


Lalka jest artykułowana, czyli można ją zginać prawie w każdym stawie. Dokładniejsze informacje możecie znaleźć w filmiku Uli, od tego momentu:


Mnie on się bardzo spodobał i żałuję, że pojechał już do nowego domu. Coś mi się wydaje, że będzie sobie trzeba sprawić chłopa do kolekcji :D

Pozdrawiam!

2 komentarze:

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)