sobota, 11 sierpnia 2018

Modelowe Live Show - informacje

Niedawno chwaliłam się swoimi "zdobyczami" z II Sarmackiego Live Show, a dziś mam dla Was kilka informacji.


Niestety Organizatorka Sarmackiego poinformowała, że nie będzie prowadzić następnego LS :(

Ale nie traćcie nadziei Ci, którzy tu kliknęliście!

Dwie Kolekcjonerki - Rarity oraz Night Mare - postanowiły zorganizować LS na Śląsku. Obecnie można śledzić ich poczynania na stronie FB:

klik --> I Śląski Live Show


a także na niedawno założonej stronie internetowej:

klik --> Śląski Live Show

Jeśli więc jesteście chętni do wzięcia udziału w LS w Gliwicach (wstępna data to 17-08-2018), to zachęcam do obserwowania podanych wyżej stron :)


Ponadto na FB znajdziecie grupę, która przyda się wszystkim, których interesuje temat Modelowych LS w Polsce. Jest to:

klik --> FB Polskie LS - Help Desk


Można tam zadawać pytania około-lajw-szołowe ;) Na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie umiał odpowiedzieć na każde :)


Mam też info dla osób, które z różnych względów nie mogą pojawić się osobiście na Live Show.
Są plany na zorganizowanie PS, czyli Photo Show - czyli konkursu dla modeli koni, ale przesyła się zdjęcia modeli, więc nie trzeba ruszać się z domu.

Pierwsza edycja będzie niejako "próbna" - bezpłatna, a co za tym idzie bez nagród (choć będą dyplomy rozsyłane na maila). Będzie też tylko dla modeli LB firm CollectA i Schleich OF, czyli malowanych firmowo. Ograniczenie jest wprowadzone, aby zobaczyć, jak dużo osób w ogóle będzie chciało wziąć w takim przedsięwzięciu udział oraz by pokazać, jak PS działa - "z czym to się je".

Strona internetowa już "się tworzy" i niedługo dam link do niej. Choć niektóre sprytne osoby pewnie same na nią trafią, bo jest to blog na blogspocie ;)

Tyle informacji na dziś i pozdrawiam!

PS
W następnym wpisie na pewno będzie o ostatniej nowości CollectA.
Papa

PS2
Wydaje mi się, że niejaki Norbercik podrywa moje Czytelniczki, a szczególnie pewną Anonimkę ;)
Bardzo proszę jednak o nie spamowanie taką ilością komentarzy xD
Dziękuję!

22 komentarze:

 1. Przydatny post;)

  Pozdrówki Aneta=)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam Capricorn i innych za te komentarze, a szczególnie Anonimkę i Anetę. Ale i tak nie lubię kucyków, i nadal twierdzę, że są ZŁE! To tylko moje zdanie, proszę się nie obrażać.
  Pozdro Norbercik
  PS. Pani Olu, czy ty mi wybaczasz, bo nie wiem co to wybaczym. Unknow wcale nie jesteś dziwna, nawet Cię polubiłem. CO TO ZNACZY HAH, BO NADAL NIE WIEM.
  Pozdro Norbercik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie podrywam!
   Pozdro Norbercik

   Usuń
  2. Nareszcie!!!!!!!! Przeczytałam wszystkie posty!!! Ta Ola ( ta z poprzedniego postu ) jest moją koleżanką ( nieco szurniętą ). Jessu, ile ona mi wczoraj smsów napisała o tobie!! Ponad 30, typu on jest zły, ale w końcu wybaczyła tobie.
   Pozdrawiam Anonimka

   Usuń
  3. Chciałbym iść na taki ślązku live, akurat mieszkam blisko Gliwic (dobra w rejonach tych), ale moje koniki nie wygrają. Mam tylko 3 trady, 5 klasików, około 30 lb i 8 sm i kilka safari ltd, bruder, simba, National geography 9 mini whinnes. I tak jestem zadowolona z mojej kolekcji. W poprzednim poście aż 134 komentarzy!!! Ale rekord!!! Przepraszam, bo niektóre były moje. Jak jeszcze raz przeczytałam te kłótnie to zawału serca dostałam!!!!
   Pozdrawiam Anonimka

   Usuń
  4. „Hah" to chyba znaczy śmiech ale to tylko mi się tak wydaje;) A „wybaczym" to znaczy wybaczam. Zamiast a widocznie wcisneło się y:)

   Pozdrówki Aneta=)!

   Usuń
  5. Ola natychmiast ich przeproś!! Co to ma być? Jak tego nie zrobisz to powiem o wszystkim twojej mamie!
   Pozdrawiam Anonimka

   Usuń
  6. Przepraszam Norberta, Anete, Ciebie i Capricorn i endless.
   Ola

   Usuń
  7. Wybaczam Tobie jednak wciąż nie wiem czemu przyczepiłaś się do moich pozdrówek:\

   Pozdrówki Aneta=)!

   Usuń
  8. Też nie wiem. XDDDDDDDD ��������

   Usuń
 3. Ja na Live Show w Śląsku na 100% się wybieram, już nawet wyszły z tego pierwsze nieporozumienia... XD
  A co do Photo Show - ja bym bardzo chętnie wzięła udział, bo już wcześniej miałam z tym do czynienia, ale same LB i CollectA OF mnie zupełnie dyskwalifikują :/ Szkoda wielka, LB to zdecydowanie nie moja skala

  OdpowiedzUsuń
 4. Capricorn, proszę - zmień opcję komentarzy na dozwolone tylko dla ludzi zalogowanych do Googla. Sama widzisz, że ten spam i po prostu głupoty robią się coraz gorsze i bez sensu. Nie zdziwiłabym się gdyby to jedna osoba się nudziła
  Zrób z tym co chcesz, ale wydaje mi się że zwykły apel w postach nie skutkuje. Według mnie opcja z zostawieniem komów dla osób z kontami Google będzie najlepszą opcją. Ale to moje zdanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli Capricorn zmieni opcje komentarzy na dozwolone tylko dla tych co mają konto google to ja nie będę mogła pisać komentarzy bo nie mam konta:(

   Pozdrówki Aneta

   Usuń
  2. Też nie mam konta google i przykro by mi było gdybym nie mogła pisać komentarzy.
   Pozdrawiam Anonimka

   Usuń
  3. To łaskawie się ogarnijcie, mówiąc wprost. Ten spam naprawdę nie jest przyjemny, nie tylko dla właścicielki jak mniemam (sama miałam i mam blogi, więc wiem co mówię) ale także dla czytelników. Bo niektóre postronne osoby też zwracają na nie uwagę, bo a nóż widelec mogą pomóc komuś, doradzić. A co tutaj jest? Spam niepotrzebnych kłótni

   Usuń
  4. Ok;) Przepraszam Capricorn i to bardzo bardzo z całego serca!!!!!!!!!!!

   Pozdrówki Aneta=)!

   Usuń
  5. Przepraszam Cię Capricorn!!!!
   Pozdrawiam Anonimka

   Usuń
  6. Przepraszam Capricorn!
   Pozdro Norbercik

   Usuń
  7. Ja też przepraszam Cię Capricorn!
   Ola

   Usuń
 5. Dzięki w imieniu swoim i Rarity, że wstawiłaś tutaj post, na pewno kolejne osoby dowiedzą się o naszym nieco szalonym przedsięwzięciu ^^ Nie mogę się doczekać spotkania z innymi kolekcjonerami :D Prace od wczoraj ruszyły pełną parą i na stronie w najbliższym czasie z pewnością pojawi się kilka nowych rzeczy :>

  Bardzo się cieszę z Photo Show, chociaż nie zbieram za bardzo LB, ale jakieś modele na pewno nadadzą się na wystawienie :3 Super pomysł!

  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wezmę udział w Photo Show i postaram się namówić rodziców na przyjazd na Live Show :3
  Ale mam prośbę do szanownej Anonimki, Anety, Oli i Norbercika - nie spamuje komentarzami, niektórzy (np. ja) chcą poczytać opinie osób, które przeczytały ten post, a nie jakieś kłótnie. Nie zamierzam nikogo wyzywać, ale np. mnie to denerwuję kiedy ktoś spami komentarzami rozpętując wielką dramę. A i konto Google bardzo łatwo założyć, sama komentował jako anonim i z powodu tego, że na jednym blogu trzeba było mieć konto do komentowania to je założyłam.
  Apeluję do niektórych o rozsądek, Agata

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)