niedziela, 15 września 2013

Info o konkursie fotograficznym

Dziś jest ostatni dzień, w którym możecie przysyłać fotki na Wakacyjny Konkurs Fotograficzny, który organizujemy razem z PonyShop.pl - więcej info TUTAJ.

Mamy już 23 fotki, więc konkurs na 99% się odbędzie :) Na 100% będę wiedziała jutro, jak skontaktuję się z Panią Anną z Pony Shop.

A tutaj jeszcze fotka, żeby nie było tak pusto, niektórzy już ją widzieli na Facebook'u:
Takie koniki przywiozłam z ostatniej wyprawy na Jarmark Staroci w Bytomiu. Nie wiem, co to za jedne, ale są małe i składane. Może z jajka niespodzianki?

3 komentarze:

 1. To seria koników z przed kilku lat z jajek niespodzianek było ich chyba z 12.Choć nie miały nadanych ras, to dobrze widać, że odzwierciedlają różne rasy. Mam te i jeszcze kilka innych z tej seri- pamiętam jak latałam do sklepu i wykupowałam te jajka specjalnie dla koników. Był jeszcze leżący, młody srokacz, galopujący "mustang", stojący "arabek" itp. A moim ulubieńcem jest kopiący zadem (stoi na ziemi jedynie pzodem, zad lata) siwek, nieco w typie lipicana.

  Twój Arapaho bardzo mi się zawsze podobał. Choc mold nie jest nazbyt ideealny, to jednak w połączeniu z tarantowatą maścią wygląda bardzo fajnie, żywo i ma w sobie to coś.

  Pozdrawionka i zapradszam do przeczytania nowego postu
  dorotheahhh.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wskazówkę. W takim razie mogę wypatrywać reszty koników :)

   Usuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)