poniedziałek, 17 lutego 2014

Losowanie - wyniki

Wyniki miały być o 12, ale skoro i tak nie śpię ;)


W losowaniu udział wzięli:
 1. Oliwia: schleich-oliwii.blogspot.com
 2. Emcia: schleichemci.blogspot.com
 3. Malia: http://deterrasomnia.blogspot.com
 4. Julia K - http://mycoollection-mojakolekcja.blogspot.com/
 5. Marka: http://www.shleichkonie.bloog.pl/
 6. Aredhel Tasartir: shadowhorses.bloog.pl
 7. we-runcia: http://alleschleich.bloog.pl/
 8. Maja: http://stadninaschleich.blogspot.com/
 9. Drasunia: http://schleich-passion.blogspot.com/
 10. Paulinka: http://zwierzakischleich.blogspot.com/
 11. Tosia D: www.bolmowie.pl/blog/tosia
 12. Ho. Sc. Ph.
 13. Go. Ko.
 14. Je. Ol.
 15. Ol. Ma.
 16. My. My.
 17. Mi. Mi.
 18. An. Mora.
 19. Sa. Ko.
 20. Sa. Do.
 21. Ev. Ma.
 22. Am. Pa.
 23. Ki. Gr.
 24. Ag. Bą.
 25. An. To.
 26. Do. Be.
 27. Da. Li.
 28. Ma. Pł.
 29. Ka. Ni.
 30. An. Mu.
 31. Ka. Ma. Sa.
 32. Kl. Pi.
 33. Z. Z.
 34. Ko. Mo. Ży.
 35. An. De.
 36. An. Mor.
Zgłoszenia z FB są opisane tylko pierwszymi literami - dane osobowe i te sprawy. Jak się zalogujecie na swojego FB i popatrzycie na zdjęcie z losowaniem, to pod nim jest lista.
Zgłoszenia z blogami są w komentarzach pod postem z losowaniem.


Wygrywa numerek:


22. czyli Am. Pa. - Gratulacje! - odezwę się do Ciebie na FB. Tam też będzie dokładnie napisane, kto wygrał. Jeśli w ciągu tygodnia nie dostanę adresu do wysyłki, to losowanie powtórzę.


I parę uwag, miło mi będzie, jak je ktoś przeczyta :)

Nie był to konkurs na "łapanie lajków", ale ponieważ jakieś reguły trzeba było wprowadzić, więc pomyślałam, że można i tak. Prawdę mówiąc, będę prowadzić tę stronę nawet, jak będę miała tylko jednego lajka - swojego ;)
Będę pisać bloga nawet, jak nikt nie będzie komentował. Naprawdę. Ale zawsze to miło, jak coś napiszecie, więc nie przestawajcie, proszę :P


Przy okazji zauważyłam, że nawet mimo ogłoszenia konkursu, lajki nie popłynęły szerokim strumieniem... Dla mnie jest to bardzo ciekawe spostrzeżenie. Tak jak pisałam wcześniej, niektóre fanpejdże na FB mają około 1000 lajków! Dla mnie jest to niesamowite. Nie to, żebym im zazdrościła (może troszeczkę), ale mnie to interesuje. Dlaczego mnie się z ledwością udało przekroczyć 100? Może nagrody były za liche? No bo kto zbiera borsuki Schleich ;) A może oni po prostu mają więcej adminów i częściej dodają wpisy i zdjęcia? (o dodawaniu zdjęć na FB będzie osobny wpis, bo nie wiem, czy wszyscy przeczytali regulamin FB, a warto go znać).

Drugim moim spostrzeżeniem jest to, że nie wszyscy czytają, co jest napisane. Po ogłoszeniu konkursu dostawałam pytania "a co jest do wygrania?" Wydawało mi się, że dość dokładnie napisałam, a nawet sfotografowałam nagrody, ale może jednak nie było to takie oczywiste. Będę wiedzieć na przyszłość.

I jeszcze jedno - niektórzy nie doczytali warunków jakie trzeba spełnić. A należało napisać pod postem na blogu lub pod zdjęciem na FB "biorę udział w losowaniu". Kilka osób napisało "biorę udział", a to nie to samo :P Wzięłam Was pod uwagę w losowaniu, ale pamiętajcie, żeby dokładnie czytać polecenia - przyda się Wam to przy rozwiązywaniu różnych testów w szkole ;)
Nie sprawdzałam, czy wszyscy udostępnili konkurs i polajkowali stronę. Okazało się, że niektórzy mają ustawioną "prywatność" i po prostu nie mogę tego sprawdzić :/ Dlatego są tu wszyscy , którzy wpisali się w komentarzach i pod fotką na FB.

Dziękuję wszystkim za udział w losowaniu. Źrebak Schleich przechodzi do następnej rozdawajki, ale jeszcze nie wiem, kiedy ona będzie, więc na razie nie pytajcie. Na pewno ogłoszę to na blogu.

3majcie się ciepło :)
pozdrawiam, Capricorn

2 komentarze:

 1. Udziału nie brałam, ale od dawna masz ode mnie ''lajki'' od Damaroy jak i mojego prywatnego konta jesli dobrze pamiętam :)

  Mnie też bardzo zainteresowała sprawa z ''lajkami'', bo jeśli chodzi o strony modelowe, to szukając jakichś ciekawszych stron na FB z modelami polek/polaków znalazło sie tylko parę w miare wartosciowych. Nie mówię tu o tych ''fanpejdżach'', których blogi czytuję regularnie, bo skoro czytam blog to znaczy, że lubię i stronę :) Reszta niestety wstawia na profilowe zdjęcie jakieś naprawdę ładne, a po dłuższym przeglądaniu strony okazuje się, że zdjęcia robione są byle były, bo fanpejdż straci oglądalność, a mimo to mają więcej lajków niż wartościowe strony bloggerów m.in. twoja. I nie wiem od czego to zależy - u ciebie zdjęcia są robione z dbałością, a wpisy ciekawe, a mimo to masz mniej lajków niż osoby, które twierdzą, że zrobienie kilka niewyraźnych zdjęć aparatem telefonicznym to już sesja i to jeszcze jakaś super piękna...

  Nagrody jak dla mnie były odpowiednie i naprawdę jakis musi być w tym haczyk, że jak inni oferują np. wyciętą z gąbki dla człowieka małą dla figurki i mają dużo wymagań by dostać tą gąbkę to ludzie się walą drzwiami i oknami, a gdy oferują oryginalne figurki i wymagania to polajkowanie 2 stron to ciężko nagle im te lajki uzbierać. Dziwna sprawa....

  A co do tych powtarzających się pytań: przykładem jest np. strona falabelli Ciuciu - w opisie fanpejdża napisane jest jak byk ile Ciuciu ma lat, jakiej jest rasy, a mimo to ciągle ludzie piszą ''a jaka to rasa?'', ''ile Ciuciu ma lat?'', Krew człowieka zalewa...naprawde tak trudno nauczyć się czytać ze zrozumieniem?

  I właśnie przez takie osoby, nastolatki są coraz bardziej nerwowe ^^.

  Pozdrawiam cieplutko :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zdecydowaliście się coś tutaj skrobnąć :)